Menu
Sepetiniz

Bloglar RSS Feed

23 Jun Zeka Oyunlarının Faydaları
admin 0 1523
Zeka Oyunlarının FaydasıSon dönemlerde bilgisayar oyunları masa oyunlarını (kutu oyunları) geride bırakmış gibi gözükse de durum aslında hiç öyle değil. Çünkü bilgisayar oyunlarının sağlığa yararı olduğu gibi ciddi zararları da var. Ama kutu oyunları pek öyle değil. Zeka gelişimine ciddi katkılar sağladığı gibi sağlığınızı da olumlu manada etkiliyo..
23 Jun Niçin Akıl Oyunları
destek 0 989
Niçin Akıl Oyunları !Zeka Oyunları; Bilgi gerektirmeyen, akıl yürütme, hızlı düşünme, yaratıcılık, ipuçlarından yararlanabilme gibi becerileri kullanarak çözülebilen sorulara verilen genel bir isimdir.      Zeka oyunlarının temel amacı kişilerin düşünme becerilerini geliştirmektir. Özellikle 6-12 yaş arasındaki çocuklar için bu oyunlar çok öne..
23 Jun Çocuklar İçin Eğitici Oyuncakların Önemi
destek 0 895
Çocuklar İçin Eğitici Oyuncakların ÖnemiOyunun, çocuğun gelişimi üzerindeki etkileri ne kadar önemliyse, aynı şekilde oyun materyalleri de çok önemlidir. Oyuncaklar, çocuğun seçme, değerlendirme duygusunu ve yaratıcılığını geliştirirken aynı zamanda da kendi kendine karar verebilme ve belirli alanlarda beceriler kazanmasına da olanaklar hazırlamakt..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)